What's new

ATRANKA Į PRIŽIŪRĖTOJUS

Status
Not open for further replies.

Wilius96

Minecart Komanda
Administratorius
Sveiki, nusprendėme padidinti savo komandą ir išrinkti dar vieną komandos narį!

Taisyklės:

Draudžiama kopijuoti kitų anketas!
Pildyti anketą galite, jei jums bent 14 metų!
Privalote būti susipažinęs su prižiūrėtojo pareigomis! Čia
Privalote būti susipažinęs su serverio taisyklėmis!

Anketa:

Vardas žaidime:
Jūsų discord(jeigu turite):
Kiek jums metų?
Trumpai apie save:
Ką žinote apie prižiūrėtojo pareigas?
Ar turite patirties šioje srityje?
Kiek laiko per dieną išbūnate serveryje?
Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus?

Papildomi reikalavimai (atrankos metu) kurie lems jūsų patekimą į mūsų komandos gretas:
  • Kvieskite žaidėjus į serveri(turi pražaisti bent 1 valandą) | +3 taškai / už vieną pritrauktą žaidėją.
  • Kuo daugiau padėkite žaidėjams serveryje (nors ir dar nesate prižiūrėtojas) | +1 taškas už pagalbą vienam žaidėjui.
  • Pražaiskite per dieną bent po 2-3 valandas | +1 taškas už 1 valanda serveryje.
Kaip supratote, viskas bus skaičiuojama taškų sistema.
TAŠKU SISTEMA
Pildyti anketas galite iki Liepos 14 dienos!

Visiems linkiu sėkmės ir labai tikiuosi, jog mums pavyks atrasti nauja prižiūrėtoja!
Anketas prašome pildyti apačioje, komentaruose!

Atnaujinta 2019.07.10

Last edited:
Vardas žaidime: Feikas33
Jūsų discord(jeigu turite): -
Kiek jums metų? 19
Trumpai apie save: Esu jaunas aktyvus žmogus. Mėgstu mc ir t.t.
Ką žinote apie prižiūrėtojo pareigas? Dauk žinau ir dauk galiu papasakoti.
Ar turite patirties šioje srityje? Žinoma.
Kiek laiko per dieną išbūnate serveryje? 1-3h
Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Nežinau.

Vardas žaidime: Lukizas
Jūsų discord(jeigu turite): turiu - LUKIZAS#4519
Kiek jums metų? 17
Trumpai apie save:es Esu bendraujantis, draugiskas, minecraft žaidžiu jau 5metus, Sieku savo užsibrestu tikslu iki pat galo.
Ką žinote apie prižiūrėtojo pareigas? jog reike palaikyti serveryje tvarka, ir ziureti ka veike žaidejai ir t.t
Ar turite patirties šioje srityje? Taip esu buves jau kelios serverios prižiuretoju.
Kiek laiko per dieną išbūnate serveryje? Minimum 4h o max kad ir 24h
Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Aš manau jog esu tinkamas, todėl jog esu jau pakankamai subrendes tokiom pareigom, Turiu jau nemazai praktikos sitoje sritije.

Anketa:

Vardas žaidime: liudvix
Jūsų discord(jeigu turite): Liud_Vis#9333
Kiek jums metų? 14
Trumpai apie save: Mano vardas yra Liudvikas, man yra 14 metų. Esu iš Klaipėdos. Mėgstu laisvalaikiu būti su draugais arba prie kompiuterio
Ką žinote apie prižiūrėtojo pareigas? Žinau kad, Prižiūrėtojas padeda žaidėjam, bei administracijai, prižiūri serverį nuo kenkėjų
Ar turite patirties šioje srityje? Turėjau prieš metus mažame privačiame serveryje
Kiek laiko per dieną išbūnate serveryje? Žiūrint ar yra ką veikti, nes šiuo metų nėra net 5 žaidėjų, bet išbūnų 1-2 valandas
Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Kadangi esu aktyvus, išmanau Prižiūrėtojo darbą, bei esmę

Deimantas

Minecart Komanda
Vardas žaidime: Heuristic
Jūsų discord(jeigu turite): Neturiu
Kiek jums metų? 17
Trumpai apie save: Esu bendraujantis, draugiskas, minecraft lošiu jau virš 2m. Galiu greitai ir aiškiai išaiškinti žaidėjui, tai ko jis galbūt nesupranta. Mėgstu padėt žaidėjams jei kažkas jiems ne aišku, kad ir neesu adminas ir t.t..
Ką žinote apie prižiūrėtojo pareigas? Žinau, tai kad prižiūrėtojas privalo griežtai vygdit savo pareigas. Pvž: Prižiūrėtojas privalo visiems žaidėjams padėti jei kažkas jiems ne aišku. Ir prižiūrėtojas negali kenkti žaidėjams jeigu jis jį negražiai pavadino ar dar kažkaip kitaip įždeidė.
Ar turite patirties šioje srityje? 50/50 turiu.
Kiek laiko per dieną išbūnate serveryje? Galiu ir visa dieną. Tik ne nakties metu.
Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Kaip ir minėjau esu aktyvus. Galiu aiškiai ir greitai viska suprasti. Ir kaip minėjau jau patinka padėt žaidėjams jei kažko būtent nesupranta.

Vardas žaidime: Antins
Nerijus_Noreikis
Kiek jums metų? Bus 15
Trumpai apie save: Mano vardas Nerijus, esu jaunas 14-is, megstu žaisti krepšini, būti prie kompiuterio, žaisti minecraft'a, ir būti su draugais.
Ką žinote apie prižiūrėtojo pareigas? Reikia padėti žaidėjams, saugoti serveri nuo pažeidėju kurie turi palengvinančias programas ir t.t
Ar turite patirties šioje srityje? Taip
Kiek laiko per dieną išbūnate serveryje? Apie 30 min bet busiu aktyvesnis apie kokias 2val
Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Esu aktyvus, ir galiu padėti žaidėjams jei reikia.

Vardas žaidime: FaganLP
FaganLP
Kiek jums metų? 16
Trumpai apie save: Mano vardas Paulius esu sporto fanatikas, megstu šokius, būti prie kompiuterio, ir būti su draugais.
Ką žinote apie prižiūrėtojo pareigas? padėti žaidėjams, jieškoti pažeidėjų ir t.t.
Ar turite patirties šioje srityje? Taip esu buves prižiuretojas dviejuose serveriuose tai Timenet.lt ir Koridorius.lt
Kiek laiko per dieną išbūnate serveryje? Kol kas neilgai, apie 20-30 minučių. Jeigu gaučiau prižiūrėtoja tikrai ilgiau leisčiau laika šitame serveryje.
Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? Esu labai aktyvus, turiu patirti iš kitų serveriu.

Status
Not open for further replies.

Balsuok už serverį!

Minecraft serveriu topas
Balsavimas
Minecraftserveriai.lt
Top Bottom