What's new

Minecart.lt

Deividas

Minecart Komanda
Savininkas
#1
Labas! Malonu, kad susidomėjai mūsų projektu. Šioje temoje aprašyta kas tai per projektas ir kas mes tokie.

Taigi trumpai - projektas "minecart", tai lietuviškų minecraft serverių tinklas, kuris, kol vis dar kuriami ir testuojami kiti serveriai tėra vizija. Stengiamės viską paruošti kokybiškai, kad jums žaidžiant netektų susidurti su nesklandumais ar serverio klaidomis, mūsų tikslas - kokybiškas ir malonus jūsų žaidimas mūsų serveriuose. Vis gi, atsitinka ir taip, kad ką nors praleidžiame pro akis ir tų klaidų vis gi gali atsirasti, tiek serverių starto metu, tiek po serverių atnaujinimų, taip nutikus prašome apie klaidas pranešti administracijai - stengsimės kuo skubiau viską sutvarkyti.

Kas mes? Mes - jau legenda tapusio minecraft projekto "Skilas.lt" administratoriai prisidėję prie projekto plėtojimo tiek iš serverio žaidimo pusės, tiek iš techninės. Tačiau nutiko taip, kad stengiantis plėtoti projektą tuo metu neturėjome pakankamai leidimų atlikti tai, ką buvome suplanavę, tad nusprendėme sukti skirtingais keliais ir kurti savo projektą. Iš esmės, projektas kuriamas dalies laisvalaikio metu ir edukaciniais tikslais, nesiruošiame iš to pralobti ir panašiai. Tai mūsų hobis ir mes tai darome savo, bei žinoma, jūsų malonumui. Turbūt jums kils klausimas:
"Jei tai tik hobis, ir neketinate iš to uždirbti, kokiu tikslu kurtos paslaugos, kurios vis gi kainuoja pinigus?"
Tam yra labai paprastas atsakymas - Serverių išlaikymui. Kadangi serverio išlaikymas taip pat kainuoja pinigus. Taigi, į projektą įdėta daug laiko, pastangų, ir žinoma, pinigų. Mūsų tikslas šioje srityje - kad serveris "išsilaikytų pats", bent jau dalinai.

Jau ateinantį šeštadienį startuosime pirmąjį savo serverį "survival / pvp", tikimės jus ten pamatyti. Toliau planuose laukia starto šie serveriai: "creative", "minigames", "kit pvp" ir "skyblock". Toliau - lauksime jūsų patarimų kokio tipo serverio norėtumėte.

Jei norite sužinoti daugiau apie mus - prašome jungtis į mūsų discord kanalą, ten atsakysime į rūpimus klausimus.
 

Balsuok už serverį!

Minecraft serveriu topas
Balsavimas
Minecraftserveriai.lt
Top Bottom