What's new

Peikiu forset

Status
Not open for further replies.
Visu pirma skraidziau vieno blocko aukstyje, ir neskridau is vietos, visu antra, as buvau be god, jeigu tau buginasi tai as nekaltas...
P.s. man jau ne pirmas kartas kai zmogus bando mane uzmusti, ir jis negali, nors as bunu be god.
Beja ka ten rasei apie money ? Santazavai mane kad jei neduodu pinigu tu man rasai papeikima, mielas zaidejau, santazuoti priziuretoju tikrai negalima.

Oho geras bandai perversti kad as kaltas o ne tu paziurek normaliau tuos video gal ir pamatysi kad skridai nebloga atstuma ir kad as tave neviena syki dauziau :D sakai man buginasi tokiu jau bugu seniausiai nera, bandziau su tavimi susitart ir nerasyt papeikimo bet tu mane discorde isvadinai blogais zodziais, kaip priziuretojui elgtis ir taip kalbeti tikrai negalima, serveris tikrai nepazengs labai daug i prieki su tokiu priziuretoju. Ir tiesa pasakysiu kai parasei kad man buginasi net susijuokiau :D, bet idomu dar kitas faktas kodel cia taip graziai atrasei o discorde jau visai kitas zmogus?

Attachments

Last edited:
Discord visai kita kalba eina, pats susivok. Ne serveryje as tave visaip isvadinau, pazek kaip elgiesi serveryje, visokios nesamones ir t.t. nu susivok.

Status
Not open for further replies.

Balsuok už serverį!

Minecraft serveriu topas
Balsavimas
Minecraftserveriai.lt
Top Bottom